اینستاگرام چگونه ترتیب پست‌ها را در فید من مشخص می‌کند؟

فناوری ربات اینستاگرام از روش‌ها یا سیگنال‌های مختلفی برای تعیین ترتیب پست‌ها در فید شما استفاده می‌کند. این سیگنال‌ها برای کمک به چگونگی مرتب‌سازی فید شما مورد استفاده قرار می‌گیرند و ممکن است شامل موارد زیر باشند:
-احتمال علاقه شما به محتوا
-تاریخی که پست به اشتراک گذاشته شده است
-تعاملات قبلی با شخصی که پست می‌کند

چرا یک پست قدیمی را در فید اینستاگرام می‌بینم؟

گاهی اوقات، ممکن است پستی را از چند روز قبل در فید خود ببینید. الگوریتم اینستاگرام می خواهد مطمئن شود که پستی را از شخصی که دنبال می‌کنید، از دست نداده‌اید.

چگونه می‌توانم زمانی را که عکس یا ویدیویی پست می‌شود، ببینم؟

می‌توانید زمان پست شدن یک عکس یا ویدیو را با نگاه کردن به پایین پست، در زیر زیرنویس و نظرات مشاهده کنید.

چگونه یک عکس یا ویدیو را لایک کنم؟

کافی است دو بار روی یک عکس یا ویدیو برای لایک کردن آن ضربه بزنید یا روی آیکون قلب زیر پست ضربه بزنید. اگر پستی را تصادفاً لایک کردید، دوباره روی آیکون قلب برای لغو لایک ضربه بزنید.
زمانی که لایک پستی را لغو می‌کنید، آیکون قلب قرمز که عکس یا ویدیو را لایک کرده‌اید، از فعالیت ناپدید خواهد شد. اگر شخصی که پست را به اشتراک گذاشته است، اعلان‌های صوتی را روشن کرده باشد، اعلانی را دریافت می‌کند که شما عکس یا ویدیو را لایک کرده‌اید.

چگونه می‌توانم پست‌هایی که ذخیره می‌کنم، در اینستاگرام ببینم؟

برای ذخیره یک پست، روی در زیر آن ضربه بزنید. زمانی که پستی را ذخیره می‌کنید، از بخش خصوصی در نمایه‌تان برای شما قابل مشاهده است.
برای ذخیره یک پست در یک مجموعه، روی ضربه بزنید و نگه دارید. سپس، مجموعه‌ای را که ایجاد کرده‌اید انتخاب کنید یا روی برای ایجاد یک مورد جدید ضربه بزنید.
برای مشاهده پست‌هایی که ذخیره کرده‌اید و مجموعه‌هایی که ایجاد کرده‌اید، به نمایه‌تان بروید و روی و سپس روی ذخیره شده ضربه بزنید. فقط شما می‌توانید پست‌هایی را که ذخیره کرده‌اید ببینید. زمانی که پست شخصی را ذخیره می‌کنید، آن شخص نمی‌تواند ببیند که شما پست او را ذخیره کرده‌اید.

چگونه اعلان‌های (ناتیفیکیشن) پست را برای شخصی که دنبال می‌کنم، روشن یا خاموش کنم؟

زمانی که اعلان‌های پست را برای شخصی که دنبال می‌کنید، روشن می‌کنید، هر زمانی که عکس یا ویدیویی را پست می‌کند، اعلانی دریافت خواهید کرد. برای روشن یا خاموش کردن اعلان‌های پست:
1 - به نمایه آن شخص بروید.
2 - در بالا سمت راست، روی (iPhone) یا (Android) ضربه بزنید.
3 - روی روشن کردن اعلان‌های پست یا خاموش کردن اعلان‌های پست ضربه بزنید.
اگر می‌خواهید اعلان‌های پست را برای چندین نفر روشن یا خاموش کنید، باید به نمایه هر کدام از آنها بروید و اعلان‌ها را به صورت فرد به فرد روشن یا خاموش کنید. توجه داشته باشید ممکن است در زمانی که شخصی که دنبال می‌کنید برای اولین بار پس از مدتی پست می‌گذارد، یک اعلان صوتی دریافت کنید، صرفنظر از اینکه اعلان‌ها را برای آن شخص روشن کرده باشید یا خیر.
زمانی که اعلان‌ها را برای فردی روشن یا خاموش می‌کنید، آن شخص مطلع نمی‌شود.
برای خرید فالوور پکیج های ما را تهیه نمایید.

چگونه در یک رشته نظر به یک شخص پاسخ دهم؟

به شخصی در یک رشته نظر با ذکر نام او در نظرتان پاسخ دهید. یک اعلان در فید فعالیت برای مشاهده نظر دریافت خواهد کرد.
برای پاسخ به یک شخص:
1 - به عکس یا پست بروید.
2 - روی پاسخ در زیر هر نظر ضربه بزنید و نظرتان را اضافه کنید.

چگونه لایک یک عکس را لغو کنم؟

اگر تصادفی دو بار روی پست یا زیر آن ضربه زده‌اید، می‌توانید لایک را با دوباره ضربه زدن روی لغو کنید.
مواردی که باید به یاد داشته باشید:
بلافاصله پس از حذف یک لایک، هشدار لایک از فعالیت آن شخص ناپدید می‌شود.
اگر تصادفی یک عکس را لایک یا لغو لایک کرده‌اید، شخصی که آن را پست کرده است در صورتی که اعلان‌ها را روشن کرده باشد، همچنان یک اعلان دریافت خواهد کرد.
اگر عکسی را لایک، لغو لایک و دوباره لایک کنید، شخصی که آن را پست کرده است، فقط یک هشدار فعالیت برای آخرین لایک و یک اعلان برای لایک اولیه در صورتی که اعلان‌ها را روشن کرده باشد، دریافت خواهد کرد.
جهت خرید فالوور واقعی کلیک نمایید.

چگونه در زمان تماشای ویدیو، صدا را روشن یا خاموش کنم؟

برای روشن یا خاموش کردن صدا در حین تماشای یک ویدیو، در حین پخش آن روی آن ضربه بزنید.
همچنین می‌توانید صدا را با فشار دادن دکمه‌های میزان صدا در تلفن خودتان در حین پخش ویدیو روشن کنید. زمانی که صدا روشن شد، می‌توانید از دکمه‌ها برای تنظیم میزان صدا استفاده کنید.

چگونه روی یک عکس‌ و ویدیو زوم کنم؟

می‌توانید روی هر عکس یا ویدیویی که در فید، در نمایه یک شخص یا در شبکه در جستجو و کاوش می‌بینید زوم کنید. برای زوم کردن روی یک عکس یا ویدیو، با استفاده از قرار دادن دو انگشت به روی پست و باز بسته کردن انگشت ها زوم نمایید.

Instagram چگونه اینستاگرام تصمیم می‌گیرد که کدام تبلیغات برای من نمایش داده شوند؟

اینستاگرام می خواهد تبلیغات کسب‌ وکارهایی را نمایش دهد که برای شما جذاب و مرتبط هستند و برای انجام این کار، از اطلاعاتی درباره کارهایی که در اینستاگرام و فیسبوک انجام می‌دهید (شرکت والد ما) و سایت‌ها و برنامه‌های شخصی ثالثی که استفاده می‌کنید، استفاده می‌کند. مثلاً، ممکن است تبلیغاتی را بر اساس افرادی که در اینستاگرام دنبال می‌کنید و چیزهایی که می‌پسندید، اطلاعات و علایق شما در فیسبوک (اگر حساب فیسبوک داشته باشید)، وب‌سایت‌ها و برنامه‌هایی که بازدید می‌کنید، مشاهده کنید
افزایش فالوور اینستاگرام با ربات هوشمند اینستا بات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *