اینستاگرام تغییرات بخش پروفایل را را اعلام کرد درست بعد از به روز رسانی ماه نوامبر، اینستاگرام اعلام کرد که تغییراتی در پروفایل‌های شخصی و تجاری وجود خواهد داشت. اینها همه تغییرات بصری، با شمایل، دکمه‌ها و زبانه‌های جدید هستند. یک مثال گزینه "پیروان دو طرفه" (matual followers) است، که به شما این امکان را می‌دهد که ببینید کدام افراد با هر حساب مورد نظر مشترک هستند (درست مثل شما که با دوستان در فیس بوک کار می‌کنید). نکته جالب: همچنین می‌توانید ببینید که گزینه "مغازه‌ای"(shop) چه شکلی خواهد داشت (اگر هنوز آن را نداشته اید) تصویر سوم سمت راست را ببینید، که به کاربران اجازه می‌دهد تنها به یکfeed از پست‌های قابل خرید نگاه کنند. ظاهر پروفایل‌های شخصی اینستاگرام و پروفایل‌های شخصی نیز با طرح‌های نوسازی شده در حال تغییر است. , کاربران قادر خواهند بود تا ببینند کدام یک از دوستان آن‌ها از یک پروفایل خاص پیروی می‌کنند; این ویژگی برای بازاریابان و برندها کاملاً جالب خواهد بود چرا که به شما این فرصت را می‌دهد تا از ثبات اجتماعی استفاده کنید. این یک چیز است که فکر کنید یک برند عالی به نظر می‌رسد و یکی دیگر از دوستان شما نیز آن را دنبال می‌کند. ما هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه این تغییرات هنوز وجود دارند نداریم, چون اینستاگرام هنوز آن‌ها را آزمایش کرده و همه آن‌ها را بررسی می‌کند. مراقب تغییرات باشید و به یاد داشته باشید که ما می‌خواهیم بدانیم آن‌ها دقیقاً چه زمانی هستند.
قابلیت فرستادن پیام صوتی در دایرکت گفته می‌شود که این ویژگی از زمان آزمایش در اوایل امسال در حال انجام است و اکنون رسمی است. پیام‌های صوتی بر پایه گسترده‌تر برای استفاده در پیام‌های مستقیم است. پیام‌های صوتی را می‌توان در چت های یک به یک و در چت های گروهی ارسال کرد و آن‌ها می‌توانند تا یک دقیقه طول بکشند. بر خلاف سایر پیام‌های مستقیم در اینستاگرام، پیام‌های صوتی قرار است بمانند؛ به جای ناپدید شدن مانند دیگر محتوا، آن‌ها برای همیشه در دسترس خواهند ماند. اگر از غیب شدن در بخش دایرکت (DMs) به عنوان بخشی از یک استراتژی برای ایجاد فوریت برای فروش، تخفیف، یا رویدادی با مشتریان خود استفاده می‌کنید، این مساله را در نظر بگیرید. در حالی که این ویژگی بیشتر برای استفاده شخصی استفاده می‌شود چون متن کارآمدتر است و ویدئو بیشتر شخصی است (و ما قبلاً هر دو ویژگی داشته ایم)، این یک ویژگی است که ما می‌توانیم به دنبال موارد مورد استفاده و خلاقانه چشم خود باز نگاه داریم. اگر گفته شود، این ویژگی ممکن است در طول زمان به چیز تاثیرگذار دیگری تبدیل شود؛ ما می‌بینیم که فیس بوک بیشتر بر روی بازار صدا تمرکز می‌کند، به خصوص با فشار بزرگ به سمت پورتال. لیست دوستان نزدیک برای استوری ها اگر می‌خواهید لیستی از کاربران برای نشان دادن استوری های مشخص ایجاد کنید، حالا این شانس را دارید.
شما در واقع می‌توانید "لیستی از دوستان ارزش گذاری شده" را در استوری ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که تنها افرادی که می‌توانند آن را ببینند، آن‌هایی هستند که شما انتخاب کرده‌اید که آن را ببینید. اخبار خوب: پروفایل‌های تجاری این توانایی را دارند، بنابراین شما می‌توانید یک گروه از "دوستان نزدیک" را برای نشان دادن محتوای منحصر به فرد ایجاد کنید. در حالی که شما باید مراقب این مساله باشید چون نمی‌خواهید کسی کنار گذاشته شود، یک مورد استفاده بالقوه برای این کار ایجاد یک گروه دوستان نزدیک، سطح پلاتینوم، وفاداری و پاداش به مشتریان است. پیشنهادها انحصاری خود را به آن‌ها نشان دهید، مانند "فروش اولیه دسترسی به اعضای طلایی با کد GOLDNOW"، و اطمینان حاصل کنید که در این استوری بگویید که این موضوع منحصر به فرد است. شما می‌توانید گروه دوستان نزدیک خود را تحت تنظیمات خود ایجاد کنید، و سپس زمانی که استوری تان را منتشر کنید آن‌ها را انتخاب کنید امکانات در حال آزمایش برای نظارت اینها همه به روز رسانی‌هایی هستند که تایید شده‌اند، اما دو سرمایه‌گذاری وجود دارد که ما می‌خواهیم چهار چشمی حواس خود را به آن نگاه داریم. ویژگی‌های influencer جدید: و حالت نمایش اسکرول کناری بخش feed : بیایید نگاهی به هر دو بیندازیم بر اساس اعلام WABetaInfo، اینستاگرام در حال حاضر در حال تست یک فرمت اسکرول کناری برای نمایش فید هستند که شبیه به فرمت استوری هاست، به جای فرمت سنتی بالا و پایینی که شبیه به Facebook است. هنوز اطلاعات زیادی در مورد این موضوع نداریم، اما می‌تواند استفاده اینستاگرام را تحت‌تاثیر قرار دهد؛ ممکن است افراد تمایل کمتری برای ضربه زدن(لایک کردن) به هر پست داشته باشند، یا از طرف دیگر شاهد این باشیم که این کار کاربران را مجاب به گذاشتن وقت بیشتری برای عمل اسکرول کردن حرکت و دیدن یک پست کند و بیشتر آنها را درگیر می‌کند.
اگر این فرمت به خوبی گسترش یابد، به ویژه برای ایجاد مشاغل با تعامل بالا مهم است به طوری که شما در بالای الگوریتم بمانید. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه اینستاگرام یک نوع جدید پروفایل به نام پروفایل "حساب سازنده" را تست می‌کند که تحلیل و ویژگی های موثر بیشتری را برای پروفایل های سطح بالا پیشنهاد میکند این امر احتمالاً این کاربران را بر روی پلتفرم مشغول نگه می‌دارد و به آن‌ها کمک می‌کند نتایج بهتری با مخاطبین خود داشته باشند. در حال حاضر ما نمی‌دانیم چه کسی به این حساب‌ها رسیدگی خواهد کرد و یا چه ویژگی‌های جدیدی ارائه خواهد شد که حساب‌های تجاری(business) از قبل نداشته اند، اما ما شما را به روز نگه خواهیم داشت. جمع بندی اینستاگرام سالی پر از آپدیت و ویژگی های جدید داشته است و انتظار میرود شاهد تغییراتی دیگری برای هدفمند شدن هرچه بهتر اینستاگرام در سال 2019 باشیم.حدس های ما به شرح زیر میباشد. ابزارهای بیشتری برای مدیریت influencer و روابط برند یا محتوای پشتیبانی شده وجود خواهد داشت. گسترش ادامه دار ابزارهای بخش shop در لنستاگرام ویژگی های جدید در بخش استوری این ویژگی ها همه در یک راستا و هدف هستند.اینستاگرام قصد دارد در سال جاری این اجازه را به بازاریابان و برند ها دهد تا از طریق راه های معتبر و رسمی بیشتر به فروش و کسب درآمد بپردازند.
اینستا بات مشاور شما در زمینه های:

ربات اینستاگرام ، افزایش فالوور اینستاگرام ، خرید فالوور ، فالوور واقعی ، افزایش فالوور ، آخرین بروزرسانی 2018 اینستاگرام ، فالوور ایرانی ، تبلیغات اینستاگرام ، خرید فالوور اینستاگرام ، فروش فالوور اینستاگرام ، آخرین بروزرسانی 2018 اینستاگرام ، فروش فالوور ، خرید پیج ، خرید پیج اینستاگرام ، فالو ، اینستاگرام ، خرید فالو ، ربات ، اینستا بات ، فالوور هدفمند ، افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام ، خرید فالوور ایرانی اینستاگرام ، فروش فالوور ایرانی اینستاگرام ، خرید فالوور ایرانی ، فروش فالوور ایرانی ، افزایش فالوور ایرانی ، تبلیغ اینستاگرام ، آخرین بروزرسانی 2018 اینستاگرام ، افزایش فالو اینستاگرام ، فالوور رایگان ، خرید فالو اینستاگرام ، افزایش فروش اینستاگرام ، خرید فالوور ارزان ، سایت فروش فالوور ، افرایش فالوور سریع ، افرایش فالوور آنی ، آخرین بروزرسانی 2018 اینستاگرام ، خرید فالوور تضمینی ، فالوور تضمینی

مشاوره نمایش اکسپلور ، رنک نمایش و انگیجمنت ، آخرین بروزرسانی 2018 اینستاگرام ،

ربات اینستاگرام ، افزایش فالوور اینستاگرام ، خرید فالوور ، فالوور واقعی ، افزایش فالوور ، فالوور ایرانی ، تبلیغات اینستاگرام ، خرید فالوور اینستاگرام ، فروش فالوور اینستاگرام ، آخرین بروزرسانی 2018 اینستاگرام ، فروش فالوور ، خرید پیج ، خرید پیج اینستاگرام ، فالو ، اینستاگرام ، خرید فالو ، ربات ، اینستا بات ، فالوور هدفمند ، افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام ، خرید فالوور ایرانی اینستاگرام ، فروش فالوور ایرانی اینستاگرام ، خرید فالوور ایرانی ، فروش فالوور ایرانی ، افزایش فالوور ایرانی ، تبلیغ اینستاگرام ، افزایش فالو اینستاگرام ، فالوور رایگان ، بات ، اینستا ، بوت ، فروش پیج اینستاگرام ، ربات رایگان ، ربات رایگان اینستاگرام ، افزایش فالوور رایگان ، فالوور ، فروش پیج ، افزایش فالوور واقعی ، فالوور اینستا ، فالوور اینستاگرام ، فالوور ارزان ، خرید پیج اینستا ، ربات افزایش فالوور ، ربات همه کاره ، فالو رایگان ، افزایش لایک اینستاگرام ، خرید لایک ، ساخت اکانت استاندارد اینستا ، آخرین بروزرسانی 2018 اینستاگرام ، رنک نمایش ، رنک نمایش اینستا ، اکسپلور ، اکسپلور اینستا ، اکسپلور اینستاگرام ، رنک نمایش اکسپلور ، نمایش اکسپلورر ، نمایش اکسپلور ، نمایش اکسپلور اینستاگرام ، نمایش اکسپلور اینستا ، رنک نمایش اینستاگرام ، بازیابی اصالت پیج ، بازگرداندن اکانت .

ارائه مشاوره اینستاگرامی

بازیابی اکانت اینستاگرام ، بازیابی پیج اینستاگرام ، افزایش انگیجمنت ، engagement افزایش ، نمایش صفحه سرچ ، بازدید صفحه سرچ ، نمایش صفحه سرچ اینستاگرام ، اکانت بیزنس اینستاگرام ، تایید هویت پیج اینستاگرام ، اینفلوئنسر اینستاگرام ، آخرین بروزرسانی 2018 اینستاگرام ، اینفلوئنسر ، اینفلوئنسر مارکتینگ ، تبلیغات افراد تاثیرگذار ، خرید ویو ، افزایش بازدید اینستاگرام ، پست اتوماتیک اینستاگرام ، افزایش لایک ، افزایش لایک اینستاگرام ، دانلود اینستاگرام ، تیک آبی اینستاگرام ، آخرین بروزرسانی 2018 اینستاگرام ، تیک آبی ، تیک آبی اینستا ، افزایش امنیت پیج ، مشاوره اینستاگرامی ، ساخت اکانت اینستاگرام ، ساخت اکانت استاندارد اینستاگرام ، آموزش اینستاگرام ، آموزش اینستا ، آخرین بروزرسانی 2018 اینستاگرام ، ورکشاپ اینستاگرام ، امنیت پیج ، امنیت پیج اینستاگرام ، کمپین تبلیغاتی ، کمپین تبلیغاتی اینستاگرام ، AD اینستاگرام ، تبلیغات اینستاگرام ، پکیج افزایش فالوور ، آموزش خرید پکیج انستاگرام ، مراحل خرید پکیج . شرکت پارس بهینه در زمینه ارائه خدمات فروش و اجرا محصولات: پلی یورتان ، فوم پاششی پلی یورتان ، عایق پاششی پلی یورتان ، عایق پلی یورتان

1 Comment

  1. سارا گفت:

    سلام
    آیا الگوریتم جدید اینستا از ژانویه ۲۰۱۹ اعمال میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *